Transportbedrijf-directeur uit Heeg zelf achter het stuur met hulpgoederen voor Moldavië en de opvang van Oekraïense oorlogsvluchtelingen
Eén van de zes chauffeurs van een hulpgoederenactie van Stichting Mensenkinderen naar Moldavië, het armste land in Europa dat een half miljoen Oekraïense oorlogsvluchtelingen opvangt, is directeur Wessel R. Veenstra uit Heeg van transportbedrijf Veenstra Fritom. Aanstaande zaterdag vertrekt het konvooi met hulpgoederen vanuit Drachten.

Foto van een van de twee hulptransporten van vorig jaar, waarbij telkens een vrachtwagen van Veenstra Fritom werd ingezet. Eigen foto
Lees meer over
Moldavië heeft 2,5 miljoen inwoners. Er zijn sinds vorig jaar februari 500.000 Oekraïense vluchtelingen opgevangen, waarvan 100.000 nu langdurig verblijven in Moldavië. Vooral aan eerste levensbehoeften is een gebrek.