Tattooshop-wereld is aan het veranderen dankzij Goons & Queens-formule die nu ook in Sneek opent
Een nieuwe winkelformule verandert momenteel de opzet van de traditionele tattooshops. Voor de leek ziet het eruit als een kapperszaak, waar meerdere mensen tegelijk aan een nieuwe look (in dit geval tatoeage) worden geholpen. De tweede zaak in Friesland met deze formule is dit weekend geopend in Sneek. Heerenveen beleefde vorig jaar de primeur van deze Goons & Queens.
Jasper Brunsmann en Mirko Zecevic in de nieuwe Goons & Queens-store in Sneek, die zaterdag 4 maart 2023 is geopend Foto: Johan Vogelzang
Voetballers, rappers, andere muzikanten, zakenlieden, huisvrouwen, huismannen, ambtenaren, Bekende Nederlanders uiteraard: iedereen schijnt tegenwoordig wel een tatoeage te hebben. De wereld van de traditionele tattooshop van de tatoeëerder in zijn/haar eenmanszaak verandert. De formule Goons & Queens die nu in Friesland aan een opmars begint, is in 2018 in België opgericht door Joachim Decrocker, die zaterdag ook bij de opening in het centrum Sneek aanwezig was.