Grote bierproeverij in Drachten: 'Kijken, ruiken en proeven. Wie herkent de meeste Pilseners en IPA's?

Friso van der Mei en Wilmer Woudwijk (rechts) in de grote fabriekshal van De Sluisfabriek, waar het bierevenement zal plaatsvinden Foto: Yke Bremer
Wie wordt de beste bierkenner van Drachten? Deze vrijdag gaan meer dan 150 deelnemers met elkaar de strijd aan in De Sluisfabriek tijdens de Biertest Drachten. ,,Het is een bierproeverij in combinatie met een wedstrijd”, aldus mede-organisator en bierbrouwer Wilmer Woudwijk.
Lees meer over
,,Je moet kijken, ruiken en proeven. Het is nog niet zo gemakkelijk om een Schultenbräu van een Hertog Jan te onderscheiden”, gaat Wilmer verder, die zelf het biermerk Koningshert brouwt. ,,Aan het eind van de avond wordt de beste bierkenner bekendgemaakt. Aan het evenement doen ook verschillende Friese bierbrouwerijen mee.”