Korfbalvereniging It Fean: ‘Zien kans in gedwongen verhuizing’

Henk de Vries op het terrein waar de nieuwe accommodatie van korfbalvereniging It Fean zal komen te staan

Henk de Vries op het terrein waar de nieuwe accommodatie van korfbalvereniging It Fean zal komen te staan Foto: Yke Bremer

Het streven is om op 1 september van dit jaar te beginnen met de nieuwbouw van korfbalvereniging It Fean. Penningmeester Henk de Vries ziet de gedwongen verhuizing van sportpark De Ketting naar Vierstromenland als een enorme kans.
Lees meer over
De Feanster

Hij somt de voordelen van de nieuwe plek, waar de eerste korfbalwedstrijden in het seizoen 2024-2025 zullen worden gespeeld, voor ‘zijn’ vereniging op. ,,De skeeler- en tennisvereniging zitten al aan het Blauknopke. Zij passen als gemengde sporten beter bij ons als korfballers. We zouden eventueel samen open dagen kunnen gaan organiseren. Het is bovendien een kans voor sportpark Vierstromenland om zich als tweede sportlocatie in Surhuisterveen verder te ontwikkelen.”