Wedstrijd van het jaar tussen Heeg en Scharnegoutum eindigt knotsgek

Mede mogelijk gemaakt door een scheidsrechter die er na de officiële speeltijd maar geen genoeg van kon krijgen kregen de voetballiefhebbers van Heeg en Scharnegoutum een knotsgek duel voorgeschoteld.

Invaller Mathijs Bakker scoort ver in blessuretijd de 3-3 namens Scharnegoutum en loopt juichend weg. ,,Het voelde alsof ik de winnende had gemaakt!’’

Invaller Mathijs Bakker scoort ver in blessuretijd de 3-3 namens Scharnegoutum en loopt juichend weg. ,,Het voelde alsof ik de winnende had gemaakt!’’ Foto: Dijks Media / Henk Jan Dijks

Met een verhit gezicht stond Heeg-trainer Lykle Bleekveld kort na afloop van de knotsgekke 3-3 tegen Scharnegoutum tegen de muur geleund van de hagelnieuwe kantine van zijn club. Hoewel de stoom nog uit zijn oren kwam verscheen er toch een glimlachje op zijn gezicht. Kon Bleekveld er alweer om lachen? ,,Nee, ik bin echt hiel lilk’’, antwoordde hij.