SC Heerenveen heeft Ulysses Llanez eindelijk binnen

Presentatie van aanwinst Ulysses Llanez bij SC Heerenveen. FOTO LC
,,Het was altijd een droom van mij om professioneel voetballer te worden. Ik kan niet wachten om bij deze club te beginnen“, zei Llanez bij zijn presentatie. De Amerikaan moet vooral de concurrentie aangaan met Mitchell van Bergen.
Llanez speelde in de jeugd bij LA Galaxy, voordat hij op achttienjarige leeftijd een contract tekende bij Wolfsburg. Tot een officieel debuut in het eerste elftal van de Bundesligaclub kwam het nog niet voor de meervoudig Amerikaans jeugdinternational. Llanez speelde dit jaar wel voor het eerst in het Amerikaanse nationale team. Hij was meteen trefzeker in het oefenduel met Costa Rica (1-0).
Volgens technisch manager Gerry Hamstra kan Llanez op beide vleugels uit de voeten. ,,Het is een mooie versterking voor ons”, aldus Hamstra. ,,Llanez maakt onze selectie beter.”