SC Heerenveen haalt ook volgende vleugelaanvaller uit Bundesliga

FOTO ANP Foto: "Peter Brom"
De 19-jarige Llanez staat momenteel onder contract bij VfL Wolfsburg. Het is de bedoeling dat de Amerikaanse vleugelaanvaller, net als Batista Meier die dit seizoen overkomt van Bayern München, voor een jaar wordt gehuurd.
Llanez wacht nog op zijn debuut in de Bundesliga. Hij speelde de afgelopen seizoenen zijn wedstrijden in het tweede elftal van Wolfsburg, dat hem in het najaar van 2018 overnam van LA Galaxy.
Wel debuteerde LLanez begin dit jaar in het nationale elftal van Amerika. Hij zorgde in het oefenduel met Costa Rica (1-0) meteen voor de enige treffer.
Met het binnenhalen van Oliver Batista Meier en straks ook Llanez heeft Heerenveen de posities op de zijkanten van de aanval rond. Het duo moet gaan concurreren met Arjen van der Heide en Mitchell van Bergen.