Gelegenheidselftal SC Cambuur verliest oefenduel tegen Heracles

Ben Rienstra (links) en Doke Schmidt balen nadat Fortuna Sittard er met de overwinning vandoor gaat.

Ben Rienstra (links) en Doke Schmidt balen nadat Fortuna Sittard er met de overwinning vandoor gaat. Foto: ANP/Cor Lasker

In een oefenwedstrijd tegen Heracles Almelo heeft Cambuur dinsdagmiddag met 4-0 verloren. De basisspelers van de dramatisch verloren wedstrijd tegen Excelsior van zondagmiddag werkten dinsdagochtend een training af in Leeuwarden.

Een combinatie van wisselspelers, de geschorste Doke Schmidt en jeugdspelers vertrokken naar Almelo voor een oefenpot tegen Heracles, dat bovenin meedoet in de eerste divisie en zondag weer een wedstrijd speelt. Bij Heracles stond eenzelfde elftal op het veld, met reserves en jeugdspelers.