Urban Trail Leeuwarden gaat definitief niet door

FOTO KLM URBAN TRAIL LEEUWARDEN

FOTO KLM URBAN TRAIL LEEUWARDEN

De KLM Urban Trail 2020 in Leeuwarden is vanwege de coronacrisis definitief geannuleerd. De organisatie onderzocht eerst de mogelijkheid om de loop later dit jaar te organiseren, maar richt de pijlen nu op 2021.
Lees meer over
Leeuwarden

De Urban Trails in onder meer Amsterdam en Utrecht waren eerder al geannuleerd, maar nu volgen dus ook de andere Urban Trails in Breda, Groningen, Den Haag, Den Bosch, Rotterdam, Delft, Haarlem, Arnhem, Eindhoven en dus Leeuwarden.

Tijdens de KLM Urban Trail Series worden de twaalf steden ontdekt via een verkenningsloop door markante gebouwen, theaters, stadions en steegjes. De organisatie acht het onmogelijk om de trails veilig te organiseren „op de manier zoals ze oorspronkelijk zijn bedoeld”.

De aangeschafte startbewijzen blijven geldig voor 2021. Iedereen die zich heeft ingeschreven voor een van de KLM Urban Trails 2020 krijgt een dezer dagen persoonlijk bericht. Een datum voor de trail in 2021 is er nog niet.