Raakt Leeuwarden opnieuw in de greep van de plakplaatjes? In december komt er een tweede verzamelboek

Op het grote succes van Kiek, dat was Liwwadden, een geschiedenisboek met plakplaatjes, krijgt een vervolg. In december ligt er een vervolg in de winkels.

Meer dan 1300 mensen kwamen in februari af op de ruilbeurs van plakplaatjes in het Historisch Centrum Leeuwarden

Meer dan 1300 mensen kwamen in februari af op de ruilbeurs van plakplaatjes in het Historisch Centrum Leeuwarden Foto LC/Asing Walthaus

Lees meer over
Leeuwarden

Het was begin dit jaar een grote hit. De 18.000 geschiedenisboeken over Leeuwarden waren vlot verdwenen uit de Leeuwarder Jumbo-winkels. Iedereen ging aan het inplakken, want er ontbraken nog 216 historische foto’s van Leeuwarden: die kregen spaarders cadeau bij de boodschappen. De historische plaatjes kwamen uit de archieven van het Historisch Centrum Leeuwarden (HCL).