Coronauitbraak in woonzorgcentrum Nieuw Mellens Leeuwarden: 19 bewoners besmet

FOTO GOOGLE STREETVIEW

FOTO GOOGLE STREETVIEW

In woonzorgcentrum Nieuw Mellens in Leeuwarden zijn 19 bewoners besmet met het coronavirus. Ook twee medewerkers hebben het virus onder de leden.
Lees meer over
Leeuwarden

Om verdere verspreiding te voorkomen is meteen het protocol in werking gesteld. De met corona besmette bewoners wonen in quarantaine en zorg voor deze groep wordt verleend door een vast groep zorgmedewerkers. Het is nog onduidelijk of er sprake is van de Britse variant.

Op de vleugel De Fjild, de plaats waar de coronauitbraak plaatsvond, is geen bezoek mogelijk. Op de andere afdelingen is dat wel mogelijk.

Alle bewoners die dat wilden en waarbij dat mogelijk was, hebben op 29 januari de eerste coronavaccinatie ontvangen. Binnenkort ontvangen zij de tweede vaccinatie.

Nieuw Mellens is een woonzorglocatie gericht op bewoners met een bepaalde vorm van dementie.