Politieke partijen in Friesland steunen jagers, FNP belooft kogels te betalen als jacht op wolf wordt toegestaan

De jagers en het wildbeheer, ze krijgen de komende vier jaar alle steun en vertrouwen in de nieuwe Friese Staten. En de FNP betaalt de kogels, als de jacht op de wolf wordt toegestaan.

Discussieleider Eelke Lok ondervraagt in Glinstra State in Burgum de Friese politici over de jacht en het wildbeheer.

Discussieleider Eelke Lok ondervraagt in Glinstra State in Burgum de Friese politici over de jacht en het wildbeheer. FOTO: MARCEL VAN KAMMEN

Die conclusie valt zaterdagavond in Burgum overduidelijk te trekken na een door de Nederlandse Organisatie van Jagers en Grondbeheer (NOJG) in Burgum georganiseerd verkiezingsdebat voor (kandidaat)Statenleden.