Wat klanten van onlinesupermarkt Picnic in Leeuwarden het meest bestelden? Toiletpapier

FOTO

FOTO ANP

Onlinesupermarkt Picnic is sinds augustus vorig jaar actief in Leeuwarden, maar buiten de traditionele top drie van komkommers, halfvolle melk en bananen staat er al duidelijk een ander product op nummer één: toiletpapier.

Het vierlaags toiletpapier voert in Leeuwarden de top 5 meest bestelde producten aan, gevolgd door eieren, magere Franse kwark, geraspte milde kaas en broccoli.

Picnic heeft op basis van de bestellingen van meer dan 800.000 huishoudens verdeeld over 200 Nederlandse plaatsen een overzicht van de meest bestelde producten gemaakt. Hierbij is onderzocht welke boodschappen buiten de traditionele top drie van komkommers, halfvolle melk en bananen relatief gezien het meest in trek waren.

In de rest van Nederland werden vooral veel groenten besteld en die groenten domineerden ook te lijst met ‘meest vergeten producten’, dus: boodschappen die vlak voor de bezorging nog snel aan de bestelling worden toegevoegd.