Ganzenkuikens op strand van Ameland & standbeeld onthuld voor walrus Freya: dit is het goede en opmerkelijke nieuws van deze week

Het goede nieuws van deze week.
Iedere vrijdag doen we een greep uit het goede en opmerkelijke nieuws dat afgelopen week in de Leeuwarder Courant verscheen. Hartverwarmende, grappige of optimistische verhalen. Deze week onder andere: een kat werd na vier jaar herenigd met zijn baasje en er was een mooie lichtprojectie op de Zuidertoren op Schiermonnikoog.
Dierenambulance Dier in Nood, gevestigd in Peins, had afgelopen weekend een goede dag. Medewerkers konden een kat die al vier jaar als vermist stond opgegeven, herenigen met zijn baasje. De eigenaar reageerde vol ongeloof, maar vooral ook met blijdschap. Wel moest het baasje nieuwe kattenbenodigdheden aanschaffen, die waren na vier jaar namelijk niet meer in huis.