Volodymyr verloor zijn been en zijn woning bij een bombardement op Irpin. Nu wordt er voor hem en zijn vrouw Nataliya een nieuwe woning gebouwd

In de deuropening van hun nieuwe huis, mogelijk gemaakt door de donaties van lezers van de LC en DvhN
Donderdag 24 maart 2022 veranderde het leven van Volodymyr en Nataliya Shevchenko uit Irpin voorgoed. Hun huis werd kapot gebombardeerd en Volodymyr verloor zijn been toen hij tijdens zijn vlucht werd geraakt door een mortiergranaat.
,,We leidden voor de grote invasie een doodgewoon en simpel leven. Veel geld hadden we niet. Maar we hadden een eigen huis, een stuk grond met aardappelen en groente en fruitbomen. En in het weekend kwamen familie, vrienden en buren op bezoek. Dan zaten we aan tafel in de tuin en aten en dronken we met zijn allen thee”, haalt Nataliya herinneringen op. ,,We begonnen met een kopje thee, daarna kwam er wel wat anders op tafel”, vult Volodymyr lachend aan. ,,We hadden een druk sociaal leven.”