'Moeilijkheden in brexitonderhandelingen zullen verergeren'

'Moeilijkheden in brexitonderhandelingen zullen verergeren' ANP
Volgens de functionaris frustreren de Britten de onderhandelingen nu de verschillen tussen de standpunten van het Verenigd Koninkrijk en de EU aanzienlijk kleiner zijn geworden. Mogelijk willen de Britten een moment van crisis creëren uit politieke overwegingen voordat ze een akkoord sluiten, verwacht het Europese kamp.
De Britten deden dat al eerder toen ze de onderhandelingen opschortten tot de EU toegaf dat de Britse soevereiniteit niet in gevaar zou komen. Een verklaring vanuit Brussel met nauwelijks concessies bleek daarna voldoende voor de regering van premier Boris Johnson om terug te keren naar de onderhandelingstafel.
Volgens de EU-functionaris zijn er nog altijd verschillen op het gebied van visserij, het waarborgen van eerlijke concurrentie tussen Europese en Britse bedrijven en de manier waarop wordt toegezien of beide partijen zich aan de afspraken houden. Het is onduidelijk hoe lang het nog duurt voor er een deal zal zijn.
Vacatures
Physiotherapeut
Therapiezentrum Janssen

Relatiebeheerder / Assistent- Accountant
Admifa Accountants & Adviseurs

Medewerker contractbeheer Bedrijfsafval
Omrin Bedrijfsafval
