Piele
’n Befrynd ambachtsman kwam lessen bij ôns op kantoor wat ophalen.

Gerard de Jong, columnist. FOTO NIELS WESTRA
,,Hoe gaat ’t hier?’’, froeg-y.
Direct verder lezen?
Neem een PREMIUM jaarabonnement voor slechts € 0.81 per week
Het nieuws van dichtbij vind je bij Leeuwarder Courant. Dagelijks zijn wij op pad om verhalen te maken. Over gebeurtenissen in de buurt, plannen van de gemeente, evenementen, sport en meer.
- Je krijgt onbeperkt toegang tot al onze artikelen, video's, columns en ontvangt elke zondag onze PREMIUM-Nieuwsbrief
- Je draagt bij aan onafhankelijke journalistiek
- Nu voor slechts € 0,81 per week
Bent u ingelogd maar kunt u dit artikel nog steeds niet lezen? Koppel dan hier eenmalig uw account aan uw abonnementsgegevens.
Nieuws
Net binnen
Sikke Heerschop boekt eerste zege met Ingelskman en is na drie wedstrijden nu ook klassementsleider IFKS
Nieuws uit Friesland van 15 augustus | Biologische boeren mogelijk uitgezonderd van stikstofbeleid en Noren willen standbeeld voor afgemaakte walrus Freya
Eerste stap na overleg natuurorganisaties: biologische boeren mogelijk uitgezonderd van stikstofbeleid
Meer net binnenMeest gelezen
1.
Súdwest-Fryslân
Landbouwkraan raakt te water in Boazum, bestuurder overleden
2.
Friesland
Forse vertraging op Afsluitdijk, zowel richting Friesland als Noord-Holland
3.
Eten en drinken
Deze ijsjes kun je het beste kiezen als je op de calorieën wil letten
4.
Friesland
Nooit zou skûtsje Nooit Volmaakt aan wedstrijden mee mogen doen, liet Aaltje Bergsma opnemen in haar testament. Waarom het nu toch start in de IFKS
5.
Friesland