Libanese minister van Milieu treedt af

Libanese minister van Milieu treedt af ANP
"In het licht van deze catastrofe heb ik besloten mijn ontslag aan te bieden", aldus Kattar. Hij zei de hoop te hebben verloren in een "steriel regime dat verscheidene kansen heeft verknald". Eerder op de dag maakte de minister van Informatie, Manal Abdel Samad, om dezelfde reden haar vertrek bekend. Zij bood de Libanezen haar excuses aan.
Ook zondag werd er grootschalig gedemonstreerd tegen de regering in Beiroet. Naar schatting 10.000 betogers verzamelden zich op het Plein van de Martelaren. Een flink aantal probeerde opnieuw blokkades te breken om overheidsgebouwen te bestormen en gooide met stenen. De politie gebruikte traangas om de activisten uiteen te jagen.
"We hebben deze leiders zoveel kansen gegeven ons te helpen en ze faalden telkens weer. We willen hen allemaal weg hebben, in het bijzonder Hezbollah omdat dat een militie is die alleen mensen intimideert met zijn wapens", zei de werkloze demonstrant Walid Jamal.